Polski DMC i touroperator na Costa del Sol
Carla Travel S.L. to jedyny polski licencjonowany DMC i zaufany touroperator z siedzibą na Costa del Sol (lic. C.I.AN-296517-1). Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze turystycznej w Andaluzji: wycieczkach z polskim przewodnikiem, podróżach grupowych, doświadczeniach VIP oraz programach Erasmus+.
Od zera do touroperatora
- 2013–2015
Licencja touroperatora
Codzienne lekcje hiszpańskiego, dyplom z turystyki i półtora roku starań o licencję — wbrew tym, którzy mówili, że to „niemożliwe”. Świadoma decyzja: nie zwykłe biuro podróży, lecz DMC nastawiony wyłącznie na rynek polski.
- 2015
Powstaje Carla Travel
Pierwsze targi B2B w Polsce i pierwsi klienci — szefowie polskich biur podróży, z których część współpracuje z nami do dziś. Nie tylko ulotki na stoisku: wino z Malagi, szynka serrano i turrón.
Tour Salon w Poznaniu — nasze pierwsze targi turystyczne (2015)
Nasza pierwsza referencja od biura podróży (2015) - 2016–2019
Wzrost dzięki jakości
Marka rośnie z polecenia. Stała zasada: jakość ponad liczby — i odwaga, by powiedzieć „nie”, gdy program zaszkodziłby jakości wycieczki.
- 2020
Próba pandemii
Z dnia na dzień świat się zatrzymuje. Polskie biura podróży miały zamrożoną płynność — zaliczki wpłacone operatorom DMC na Costa del Sol. Podczas gdy inne DMC oddawały równowartość wpłat w bonach, my zwróciliśmy wszystko, co do ostatniego centa. W Polsce trafiliśmy na białą listę zaufanych touroperatorów, co jeszcze bardziej umocniło zaufanie rynku do Carla Travel.
- Lipiec 2020
Mariusz Totoszko zaufał Carla Travel
Mariusz Totoszko — wokalista zespołu Volver („Volveremos”), znany z programów „Idol” i „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” — zostaje ambasadorem Carla Travel. Mieszka na Costa del Sol i to nam powierza organizację swoich podróży, współtworząc z nami serię materiałów wideo.
- 2021
- 2021
- 2022
- 2024
- 2025
Dołączamy do ACEB
Wstępujemy do ACEB — Stowarzyszenia Kupców i Przedsiębiorców Benalmádeny — coraz mocniej zakorzeniając się w lokalnej społeczności biznesowej Costa del Sol.
Członkostwo w ACEB — Stowarzyszeniu Kupców i Przedsiębiorców Benalmádeny (2025) - Dziś
Ponad 10 lat
Setki grup i tysiące turystów odkrywają z nami Andaluzję. Odświeżamy też wizerunek marki i przedstawiamy nasze nowe logo:
Naszą wizytówką są zadowoleni klienci
Na każdej wycieczce zostawiamy „cząstkę siebie” — traktujemy nasze grupy jak rodzinę i bliskich przyjaciół, którym staramy się zapewnić najlepszą obsługę, najciekawsze programy i niezapomniane przeżycia. Naszą prawdziwą wizytówką nie są kolorowe broszury, lecz zadowoleni klienci, a ich słowa podziękowania to dla nas najcenniejsza nagroda.
- · 4 miesiące temu
Bardzo wszystkim polecam wycieczki z tego biura. Jako grupa ponad 30 osobowa skorzystaliśmy z 4 cudnych wycieczek, świetnie zorganizowanych i profesjonalnie przeprowadzonych. Pani Agnieszka jest wspaniałą osobą, bardzo pomocna w każdej sytuacji, nawet poza wycieczkami. Zajęła się naszą grupą bardzo profesjonalnie i w każdej chwili mogłam na nią liczyć. Bardzo dużo podróżuję, ale tak pomocnej osoby nigdy podczas moich podróży nie spotkałam. Jeśli będziecie szukać biura , które zorganizuje Wam zwiedzanie to nie zastanawiajcie się tylko dzwońcie do Pani Agnieszki . To osoba , która to co robi, robi z pasją i zaangażowaniem. ❤️🥰
- · 6 lat temu
Bardzo polecam. Pani Agnieszka ktora je prowadzi jest bardzo fajna osoba, bardzo dobrze zna region i chetnie udziela pomocy. Latwo rozwiązuje problemy bo jest bardzo kreatywna. Zasiegniecie u niej porad bardzo ulatwia zwiedzanie - szczegolnie polecam jej organizacje wyjazdu na Gibraltar- wspolpracuje z fajnym przewodnikiem. Jednoczesnie promuje swoje miasto w ktorym mieszka- Coin. Nalezy ono do grona miast zwanych tu Bialymi Miastami. Warto je tez odwiedzic. Lunch jedlismy w regionalnej restauracji w Coin- warto sie skusic na pomidory z serem z ktorych region slynie i zawijance z cukinii.
- · 9 miesięcy temu
Gorąco polecam wycieczki. Jako 40 osobowa grupa jesteśmy bardzo zadowoleni z wycieczek. Granada z Alhambra oraz Nejra, Frigiliana i Caminito del Rey. Pełen profesjonalizm, cudne opowieści o przeszłości oraz tereźniejszości Hiszpanii. Pani Agnieszko bardzo dziękuję za miłą współpracę. Na pewno jeszcze prywatnie skorzystamy z Pani biura. Pozdrowienia Grupa z Trójmasta
- · w zeszłym miesiącu
Agnieszka to bardzo profesjonalna przewodniczka — opowiada konkretnie, ciekawie i z dużym poczuciem humoru. Obsługa na najwyższym poziomie, a cały czas zwiedzania przebiega w świetnej atmosferze. Zdecydowanie polecam!
- · w zeszłym roku
Pani Agnieszka super energiczna i pozytywna Kobieta Wycieczka do Gibraltar mega zorganizowana, bardzo dobra wiedza na każdy temat Polecamy!!!!! I Pozdrawiamy
- · w zeszłym miesiącu
Jesteśmy bardzo zadowoleni z profesjonalizmu Klaudii . Bardzo dobra organizacja, komunikaywność, bardzo pomocna i oczywiście z zasobem dużej wiedzy. 😃🍀🌹
- · 2 miesiące temu
Polecam wycieczkę na Giblartar 😊Bardzo fajna pani przewodnik Agnieszka.Jak najbardziej Polecam jestem w 💯 procentach zadowolona.Dziekuje🌹
- · w zeszłym roku
Wycieczka na Gibraltar z pani Agnieszką, rewelacja, merytoryczna, wesoła, dopięta na ostatni guzik Wszystko sprawnie, ciekawie Polecam!
- · w zeszłym roku
Serdecznie polecamy wycieczkę na Gibraltar z panią Aleksandrą. Piękne miejsce i wszystko bardzo sprawnie zorganizowane.
- · 3 miesiące temu
Odbyliśmy wycieczki z p. Agnieszką na Gibraltar, do Rondy oraz Setenil i było cudownie. Polecam z całego serca ❤️
- · 2 miesiące temu
Wspaniała wycieczka, bardzo ciekawa. Widoki przepiękne, organizacja na medal ☀️dziękujemy!
- · w zeszłym roku
Wycieczki super zorganizowane , super rezydenci zwłaszcza P Agnieszka i P.Ola
- · w zeszłym miesiącu
Sympatyczna, nie męcząca, wycieczka na Gibraltar z p. Klaudią. Polecamy
- · w zeszłym roku
Świetne wycieczki Byliśmy na Gibraltarze i serdecznie polecamy !
- · 4 miesiące temu
Było super, polecam każdemu.
- · 2 lata temu
Pani Agnieszka to nie tylko przewodnik z szeroka wiedzą, doświadczeniem i pasją ale również osoba o ogromym sercu i charyzmie ubrana w przepiękny serdeczny uśmiech do świata i ludzi. Odpowiednia Kobieta na odpowiednim miejscu świetny organizator kreatywnego spędzania czasu z możliwością poznania tego kawałka ziemi jej oczami i kubkami smakowymi - przeżyliśmy piękne doświadczenia ,energiczna, kreatywna i bardzo zaangażowana w to co robi.Dla pani Agnieszki ma rzeczy niemożliwych a na cuda trzeba chwilkę poczekać. Dziękujemy za zaproszenie na statek którym sterowała pani kapitan Agnieszka - niezapomniane chwile (jednocześnie składam gratulacje ciągłego rozwoju i poszerzania tym samym wachlarzu odkrywania tego pięknego regionu) . Zwiedzanie Jaskiń w Niera - połączone ze zwiedzaniem (balkonu Europy, muzea ,Malaga ). Pani Agnieszka nie tylko zaznajomiła nas z historią Hiszpanii, ale również wprowadziła nas w teraźniejszość życia w tym kraju. Śmietanką na tym torcie to kolacja z przysmaków regionalnych połączone z występem w Victoria alegoria Flamenco . Ten pobyt będzie niezapomnianym jesteśmy pod ogromnym wrażeniem z przyjemnością możemy Polecać !!!!!! zwiedzanie Costa del Sól pod przewodnictwem pani Agnieszki i jej firmy Carla Travel . Ta podróż pozwoliła nam poznać Andaluzję nie tylko plaże ale miejsca i historie warte uwagi i przepięknie pokazane . DZIEKUJEMY !!!!!!!!!!!
- · w zeszłym miesiącu
Jako grupa pracowników banku mieliśmy przyjemność zwiedzać Andaluzję z panią Agnieszką i jednogłośnie możemy powiedzieć, że był to doskonały wybór przewodnika. Pani Agnieszka wykazała się ogromnym profesjonalizmem, świetną organizacją oraz imponującą wiedzą o regionie, którą przekazywała w bardzo ciekawy i angażujący sposób. Doceniamy jej elastyczność, cierpliwość oraz umiejętność dopasowania programu do potrzeb naszej grupy. Każdy dzień był dobrze zaplanowany, a jednocześnie pełen swobodnej, przyjaznej atmosfery. Dzięki niej mogliśmy nie tylko zobaczyć najpiękniejsze miejsca Andaluzji, ale też naprawdę poczuć klimat tego regionu. Z pełnym przekonaniem polecamy panią Agnieszkę jako przewodnika – to osoba, która swoją pasją i zaangażowaniem sprawia, że podróż staje się wyjątkowym doświadczeniem.
- · 2 lata temu
Miałam przyjemność uczestniczyć w wycieczkach prowadzonych przez wyjątkową przewodniczkę Panią Agnieszkę i muszę przyznać, że to była wspaniała przygoda! Dzięki jej profesjonalizmowi, ogromnej wiedzy i pasji każdy spacer stawał się niezapomnianym doświadczeniem. Pani Agnieszka potrafiła w niezwykle ciekawy sposób opowiadać o odwiedzanych miejscach, przykuwając uwagę nawet tych, którzy zwykle nie interesują się historią czy sztuką. Jej zaangażowanie sprawiło, że grupa czuła się bardzo komfortowo, a atmosfera była serdeczna i pełna pozytywnej energii. Wycieczki z tą przewodniczką – to najlepszy sposób na odkrywanie nowych miejsc i poszerzanie swoich horyzontów! Odkryliśmy piękne zakątki Andaluzji i na nowo zakochaliśmy się w Hiszpanii 🇪🇸☀️
- · 2 lata temu
Witam serdecznie, polecam wyjazd na Gibraltar zwiedzaliśmy, piękne widoki, pomnik generała Władysława Sikorskiego, miejsce z widokiem na Afrykę i Hiszpanię, czarującą jaskinię św. Michała, a po wyjściu przywitały nas małpki, z którymi zrobiliśmy sobie zdjęcie w odpowiedniej odległości. Mój syn był zachwycony. Przez całą drogę opowiadano nam historię, kulturę i ciekawostki Giblraltaru oraz Hiszpanii. Bardzo dziękuje pani Asi przewodniczce i pani Agnieszce rezydentce, która zachęciła nas i jeszcze świeżo poznanych 8 turystów, z którymi pojechaliśmy razem w 12 osób, ostatnie miejsca Edyta
- · 5 lat temu
Z czystym sercem polecam panią Agnieszkę i Carla Travel Service. Zorganizowała nam cudowne wycieczki po Andaluzji - na Gibraltar (ze świetnym przewodnikiem na miejscu), do Caminito del Rey <3 wraz z Rondą (pyszny obiad na miejscu!) oraz do Sevilli. Wszystkie były świetnie zorganizowane, a pani Agnieszka była otwarta, elastyczna i bardzo pomocna! Dzięki niej będziemy wspominać wyjazd do Hiszpanii jeszcze długo... Pozdrawiam serdecznie i polecam wszystkim! Nie będziecie żałować :)
- · w zeszłym miesiącu
Najpierw ZALETY z wycieczki, którą prowadziła Pani Klaudia : opiekowała się bardzo dobrze wczasowiczami, wyraźnie przemawiała i szczegółowo, dzięki jej miłej osobowości mogliśmy przyjemnie odbyć całość wycieczki.Teraz WADY: szkoda, że nie oprowadzała nas wcześniej :) gdyż nie zawsze trafia się tak elokwentna i odpowiedzialna osoba. Więc SZACUN :) dla tej Pani . Polecamy ją jako PRZEWODNIKA wycieczek.
- · 3 miesiące temu
Polecam wycieczki z Eximtour,ale najbardziej jesteśmy zadowoleni z pilotki Pani Agnieszki,to pełen profesjonalizm i opieka podczas całej wycieczki. Bardzo miła,uczynna,z wielką wiedzą o Gibraltarze i nawet miejscach które mijaliśmy podczas jazdy autokarem.Drugi raz w ciągu ostatniego roku trafiłam na taką wspaniałą Pilotkę. DZIĘKUJEMY PANI AGNIESZKO za dzień 7.04.2026 EWA i Wiesław Pyka
- · 2 lata temu
Serdecznie polecamy wycieczkę do Gibraltaru na czele z Panią przewodnik, z Panią Agnieszką. Był to bardzo mile spędzony czas, w dobrym towarzystwie. Podczas zwiedzania przekazała nam kawał historii i wiele ciekawostek. Poza tym czuliśmy się dobrze zaopiekowani, wszystko jasno i szczegółowo wyjaśnione. Nie zabrakło również humorystycznego akcetu. Polecamy
- · 3 lata temu
Rewelacyjne wycieczki w Andaluzji, organizacja na najwyższym poziomie, wszystko dograne i zapięte na ostatni guzik. Pani Agnieszka po prostu wymiata, bardzo ciekawie opowiada o każdym zwiedzanym miejscu. Jest mega pozytywną osobą, energiczna, pomocna i wesoła. Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam. Jeśli zwiedzać to tylko z Panią Agnieszką
- · 4 lata temu
Najlepsi!!! Z ogromna przyjemnością dzielę się opinią . TAK, TAK, TAK!! Wielkie uznania i nasze podziękowania dla p. Agnieszki (właściciel) dzięki której tak cudownie spędziliśmy urlop w Hiszpanii . Wszystko dopięte na ostatni guzik . Transfer , hotel , miejsca warte odwiedzenia - pełen profesjonalizm i wielkie serce . Do następnego 😘
- · 2 lata temu
Bardzo sympatyczna i pozytywna osoba. Przewodnik nie tylko z dużą wiedzą i pasją, ale również z szerokim uśmiechem. Kobieta energiczna, kreatywna i zaangażowana w to co robi. Tak poprowadziła naszą wycieczkę na Gibraltar żebyśmy jak najwięcej się dowiedzieli i zobaczyli. Na pewno do Pani wrócimy. Dziękujemy i pozdrawiamy Pani Agnieszko.
- · 2 lata temu
Dziękuję za wspaniałe wycieczki do Ronda I Alozajna oraz do Grenady. Pani Agnieszka pokazała nam górską wioskę Alozajna a później pojechaliśmy malowniczą trasą do pięknej Rondy. Pani Agnieszka nie tylko opowiadała o historii Hiszpani, ale również wprowadziła nas w obecnej realia życia tego kraju. Pozdrawiam serdecznie 🙂
- · 2 lata temu
Hemos realizado un intercambio con un colegio de Polonia y Carla Travel nos ha organizado las excursiones. Caminoito del Rey, Mijas (Fabfrica de Chocolate, Castilo Colomares,,), Málaga y Nerja (Cueva de Nerja). Organización perfecta y totalmente recomendable. Seguro que repetiremos en alguna otra actividad con ellos.
- · 2 lata temu
Nasza wycieczka należała do tych niezapomnianych, jesteśmy z rodziną jednogłośnie zachwyceni. Bogactwo Andaluzji przedstawione przez świetną pilot w języku polskim staje się żywą historią, w którą z przyjemnością można się zatracić. Jak dla mnie - najlepszy sposób na poznanie Costa del Sol. Czysta magia, polecam!
- · 3 lata temu
Bardzo udana wycieczka do Andaluzji. Pani Agnieszka jest osobą bardzo zaangażowaną, pozytywną, roztacza wokół siebie dobrą energię. Bardzo duży zasób wiedzy, ciekawie opowiada w trakcie podróży do odległych miast o historii i wspóczesnym życiu danego regionu.Jesteśmy wdzięczni p.Agnieszce za tak udany pobyt.
- · 2 miesiące temu
Jeśli szukacie wycieczki po Andaluzji z przewodnikiem w języku polskim - to tutaj to znajdziecie. Wróciłem właśnie z Gibraltaru i jestem zachwycony. Wygodny autokar, przemiła pani przewodnik i wszystko o czasie. Jeśli każda ich wycieczka jest organizowana w ten sposób, to z lekkim sercem szczerze polecam.
- · 2 lata temu
Agnieszka wspaniale przedstawiła piękno Andaluzji podczas wycieczki Alozajna i Ronda. 😍 Poza ogromem informacji chętnie podpowiedziała, co jeszcze warto zwiedzić i zrobić w okolicy podczas wczasów. 🙂 Ogromny plus za dobry kontakt przed wycieczką, bardzo pomocna osoba.
- · 2 lata temu
Serdecznie polecam wycieczki z Panią Agnieszką. Wyjazd do Gibraltaru , Caminito del Rey i Nerja będę długo wspominać. Wiedza i znajomość Andaluzji zaprezentowana przez Panią Agnieszkę jest imponująca, a wyjazdy przeprowadzone ciekawie , dynamicznie i z pasją.
- · 4 tygodnie temu
Polecam wycieczki z Carla Travel! Byliśmy dziś na jednodniowej wycieczce do Rondy i jesteśmy zachwyceni. Autokar był wygodny, a Klaudia (pani przewodnik) niezwykle miła i bardzi kompetentna. Cały dzień minął w fantastycznej atmosferze. Zdecydowanie 10/10.
- · 2 lata temu
Dzisiaj brałm udział w wycieczce na Gibraltar.Dużo się dowiedziałam,sporo zobaczyłam.Gorąco polecam. Profesjonalna opieka pani Agnieszki , opowiadanie o historii wyspy oraz ciekawostek sprawiły,że spędziłam wspaniałe sobotni dzień.
- · 3 tygodnie temu
Miła wycieczka na giblatar zorganizowana przez carla travel. Agnieczka i Kamila były bardzo pomocne i fajnie opowiadały o giblatarze. My podróżowalismy z dzieckiem niepełnosprawnym na wózku i wszystko sie udało zobaczyć. Polecam.
- · 2 lata temu
Gorąco pozdrawiam Panią Agnieszkę. Wycieczka z nią jako przewodnikiem to czysta przyjemność. Cieszę się że pojechałem z tym organizatorem. Miałem szansę zobaczyć Andaluzję nie turystyczna a miejsca piękne i bez tłumu turystów.
- · w zeszłym miesiącu
Pani Klaudia to świetna przewodniczka po Gibraltarze – duża wiedza, świetna organizacja i bardzo miła atmosfera podczas zwiedzania. Dzięki niej wycieczka była ciekawa i pełna interesujących informacji. Serdecznie polecam!
- · 2 lata temu
Wszystko bardzo dobrze dograne, wycieczka na Gibraltar, mimo mocno wietrznej pogody wszystko się udało, w busiku na Gibraltarze bardzo wesoły kierowca "bum, bum". Wszystko na czas, bardzo miłe towarzystwo. Polecam.
- · 3 lata temu
Z biurem Carla wybraliśmy się na wycieczkę do Maroko. Bardzo dobrze wszystko zorganizowane, wycieczkę naprawdę bardzo fajna. Kontakt i opieka z biurem w języku polskim bardzo dobra. Polecam serdecznie!
- · w zeszłym miesiącu
Serdecznie polecam organizację wycieczek przez tę Panią 🙂 świetna atmosfera, ciekawe miejsca i pełen profesjonalizm. Hiszpania dzięki niej stała się jeszcze piękniejsza. Na pewno skorzystam ponownie
- · 2 lata temu
Wycieczka do Alozaina i Rond .Wspaniała. Gorąco polecam. Pani Agnieszka robi super robotę.Przewodnik z ktorym warto jechac wszedzie.Dziękujemy i pozdrawiamy.Mamy nadzieję na kolejne spotkanie . 😘
- · 3 lata temu
Serdecznie polecam Panią Agnieszkę! Jest to osoba bardzo kompetentna, z niesamowicie szeroką wiedzą i niezwykle pomocna, zawsze pod telefonem. Jezeli zwiedzać Andaluzję, to tylko z nią 🤗
- · 3 lata temu
Serdecznie polecam to biuro. Jeśli wycieczki po Andaluzji to tylko z Panią Agnieszką. Miła, uśmiechnięta i pomocna a przede wszystkim z ogromną wiedzą o regionie. Buziaki Pani Agnieszko
- · 2 lata temu
Bardzo profesjonalna i rzetelna firma. Musieliśmy odwołać wycieczkę z przyczyn od nas niezależnych i biuro zwróciło nam koszt, pomimo że zrobiliśmy to praktycznie na ostatnią chwilę.
- · 6 lat temu
Doskonała organizacja, pyszne tradycyjne śniadanie, niezapomniane wrażenia z Drogi Króla koło Malagi. Polecam każdemu to biuro, pełne troski o klienta i profesjonalne po europejsku.
- · w zeszłym roku
Bardzo udana wycieczka na Giblartar...przemiła pani Agnieszka pani przewodnik...widoki,małpki oraz wizyta w jaskini sw Michała niezapomniane przeżycie...polecamy rodzina z Polski
- · 3 lata temu
Bardzo polecam. Mimo kiepskiej pogody atmosfera była niesamowita. Podczas wycieczki zwiedzaliśmy bardzo piękne miejsca i dowiadywaliśmy się nowych i ciekawych rzeczy o Rondzie.
- · 5 lat temu
Dzięki Carla Travel Service wyjazd do Andaluzji udał się na 200%!😄 Organizacja na wysokim poziomie! Elastyczność, profesjonalizm i przesympatyczni ludzie! Serdecznie polecam ❤
- · w zeszłym roku
Polecam, jedna z lepiej zorganizowanych wycieczek. Pani Agnieszka, prawdziwa pasjonatka, idealnie wprowadziła nas swoimi ciekawymi historiami w atmosferę zwiedzania Andaluzji.
- · 2 lata temu
Una experiencia inolvidable e inigualable que todo el mundo debe vivir. Actividades, excursiones y visitas muy chulas. Sin duda alguna la recomiendo y estoy deseando repetir.
- · w zeszłym miesiącu
Pełen profesjonalizm i pasja do podróży! Wycieczka była doskonale zaplanowana, a organizatorka zadbała o każdy detal. Wspaniałe wspomnienia i niezapomniany klimat Hiszpanii.
- · w zeszłym miesiącu
Dziękuję za dzisiejszą wycieczkę do Ronda. Pani Klaudia spisała się bardzo dobrze ❤️. Nie było pośpiechu. Było miło i dowiedzieliśmy się dużo nowych rzeczy o Andaluzji.
- · 5 miesięcy temu
Ja krótko i na temat, mianowicie w pełni polecam usługi Carla Travel. Jestem zadowolony na 1000 %. Caminto Del Rey to jest punkt który trzeba zobaczyć. Dziękuję
- · 4 tygodnie temu
30.Maja byliśmy na wycieczce w mieście Ronda z panią Klaudią. Było super, pani Klaudia jest bardzo miła, ciekawie opowiadała, chętna do pomocy. Bardzo polecamy.
- · 2 lata temu
Bardzo profesjonalna i sympatyczna obsługa. Wycieczka z Panią przewodnik to czysta przyjemność. Można było dowiedzieć się wielu ciekawych informacji o regionie
- · w zeszłym roku
Świetna wycieczka na Gibraltar z panią przewodnik Agnieszką, która posiada ogromną wiedzę, któreś w dodatku rewelacyjnie opowiada turystom! Gorąco polecam 🫶
- · 2 lata temu
Una experiencia inolvidavle. Excursiones estupendas con muy buen ambiente en todo momento. Me quedo con un muy buen sabor de boca. Con ganas de repetirr!!!!
- · w zeszłym miesiącu
Bardzo udana wycieczka na Gibraltar! Dzięki Pani Klaudii czuliśmy się zaopiekowani, wszystko było wytłumaczone i nie musieliśmy się o nic martwić! Polecamy!
- · 2 miesiące temu
Byłam z Klaudią na wycieczce w Setenil i Rondzie, jest bardzo zaangażowana i pomocna, dużo ciekawych rzeczy opowiedziała po drodze. Polecam z całego serca!
- · 3 tygodnie temu
Jesteśmy zachwyceni nasza przewodniczkà Klaudią. Wykazala sie duzà wiedzą na temat Hiszpani a nawet angli. Wiecej takich ludzi super Dwie wspolne wycieczki
- · 2 miesiące temu
Bardzo polecam wycieczkę caminito del Rej z Panią Agnieszką , super organizacja , dużo wiedzy do przekazania , bardzo miła i fantastyczna przewodniczka .😘
- · 3 tygodnie temu
Wycieczka do Giblartaru. Pełen profesjonalizm. Klaudia i Agnieszka umilały nam podróż ciewakostkami z historii Hiszpanii i Giblartaru. Polecam wszystkim
- · 4 lata temu
Super organizacja , Agnieszka pełen profesjonalizm , komercyjne biura podróży mogą jechać do Agi na kurs, transfer , hotel , motocykle wszytko w punkt .
- · 5 miesięcy temu
Byłam na wycieczce w Granadzie i na Gibraltarze i jestem bardzo zadowolona. Niezwykły profesjonalizm, a w gratisie uśmiech i humor, gorąco polecam :)
- · 2 miesiące temu
Klaudia skutecznie zrealizowała program wycieczki Setenil- Ronda. Jest osobą kontaktową, uczynną, dobrze reagującą na sugestie uczestników wycieczki.
- · 2 lata temu
Bardzo ciekawie opowiadana historia regionu, elastyczny plan dopasowywany na bieżąco do życzeń grupy i dużo uśmiechu oraz humoru podczas rozmowy :DD
- · 2 lata temu
Wszystko super, dobrze zorganizowane wycieczki w ciekawe i piękne miejsca. Podczas wycieczek można się dowiedzieć wiele ciekawych rzeczy. Polecam!
- · w zeszłym roku
Polecam z całego serca. Wszystko dobrze zorganizowane, zgodnie z planem i na czas. Miejsce i widoki po prostu wow. Gibraltar z Panią Olą 🫶🏼
- · 2 lata temu
Bardzo serdecznie polecam Panią Agnieszkę , to bardzo odpowiedzialna i świetnie zorganizowana profesjonalistka. Przemiła i łatwa w kontakcie.
- · w zeszłym miesiącu
Świetna wycieczka. Dzień pełen atrakcji. Dzięki Klaudii zobaczyliśmy piękne miejsca i poznaliśmy wiele ciekawych historii. Polecam 👌❤️
- · 2 miesiące temu
Świetnie zorganizowana wycieczka na Gibraltar. Merytoryczna oprawa i bezpieczna wycieczka. Polecam wszystkim, którzy zwiedzają Malagę.
- · w zeszłym miesiącu
Dzisiejsza wycieczka do Rondy i Setenil z panią przewodnik Klaudią bardzo, bardzo udana,wiedza, opieka zagwarantowana.polecam. 👍
- · 2 miesiące temu
Pani Agnieszka ,Super przewodniczka, bardzo kontaktowa i konkretna osoba.Świetnie prowadziła wycieczkę.Jesteśmy bardzo zadowoleni
- · w zeszłym miesiącu
Jestem bardzo zadowolona z Pani Klaudi. Super przewodnik, polecamy. Silna grupa z Polski Marzena, Jola, Halinka, Wanda i Kazio.
- · w zeszłym miesiącu
Pani Klaudia jest osobą kompetentną, dobrze zorganizowaną, miłą i sympatyczna. Wycieczka była dla nas bardzo udana. Dziękujemy
- · w zeszłym miesiącu
Pani Agnieszka jest bardzo pomocna, świetnie zorientowana w realiach hiszpańskich. Serdecznie polecam korzystanie z jej usług.
- · w zeszłym miesiącu
Polecam Klaudię bardzo serdecznie. Miła osobą, posiadająca olbrzymią wiedzę. Dziękuję Klaudii za fajną opinię i opowieści ♥️
- · 2 miesiące temu
Polecam wycieczkę do Rondy i Setenil z Klaudia. Przekazała dużo informacji i ciekawostek o miasteczkach. Bardzo sympatyczna.
- · 2 lata temu
Właśnie byłam na 2 tygodniowym wyjeździe Erasmus+ i było super. Bardzo fajna atmosfera i dobrze zorganizowane. Polecam 😊.
- · 2 miesiące temu
Świetna wycieczka, sprawnie zorganizowana, a przewodniczka Agnieszka uśmiechnięta i profesjonalna. Niezapomniane wrażenia
- · 3 lata temu
Ronda jest pięknym miastem z wyjątkowymi widokami, a przejście szlakiem Caminito było pełneni see zapomnianych wrażeń !
- · 3 lata temu
Wycieczka caminito del Rey super polecam.Rezydentka Agnieszka bardzo pomocna.w razie problemów cały czas pod telefonem
- · 3 tygodnie temu
Pełen profesjonalizm, super obsługa. Wszystko na czas w szczególności polecamy Klaudia cudowna osoba, zawsze pomocna.
- · w zeszłym miesiącu
wycieczka do Rondy super przewodnik Klaudia bardzo fajna pomocna pięknie prowadziła wycieczkę wszystko super polecam
- · 2 lata temu
Wycieczka do Andaluzji i do Rondy mega . Pani Aleksandra oraz Pani Agnieszka robią robotę po prostu super Duo 👌🏼
- · 2 miesiące temu
Wycieczka do Rondy interesująca, Pani Klaudia wykazała się kompetencją. Uwagi: powinny być wliczone bilety wstępu.
- · w zeszłym miesiącu
Wycieczka super przewodniczka bardzo fajna wszystko Klaudia jest bardzo fajna kontaktowa i opiekuńcza polecam
- · w zeszłym miesiącu
Pani przrwodnik Klaudia supet profesionalna komunikatywna duża wiedza o regionie miła sympatyczna pomocna
- · 3 tygodnie temu
Dzisiejsza wycieczka na Gibraltar była bardzo udana - wszystko dobrze zorganizowane, fajnie spędzony czas👍.
- · w zeszłym roku
Wycieczka do Gibraltaru bardzo udana 😎☀️🐒⛰Polecam 👍 Pani przewodnik Ola - pełen profesjonalizm 🙂🙂
- · 2 lata temu
Una experiencia inigualable que todo el mundo debe vivir, con tus amigos y compañeros.Lo recomiendo.
- · 4 lata temu
Najlepsze biuro podróży. Pełen profesjonalizm i doświadczenie. Wszystko dopięte na ostatni guzik .
- · 2 miesiące temu
Wycieczka do Caminito del Rey fantastyczna, pani Agnieszka pełny profesjonalizm, bardzo polecam
- · 2 miesiące temu
Bardzo dobrze przygotowana wycieczka na Gibraltar. Miła atmosfera, polski przewodnik. Polecam.
- · 2 lata temu
Super wycieczka do Alozaina i Rondy 👌🍊😎gorąco polecam. Pani Agnieszka super przewodnik 😘
- · 3 lata temu
Bardzo polecam. Podróż pełna adrenaliny i pięknych widoków. Umiejętna i miła przewodniczka.
- · w zeszłym roku
Bardzo atrakcyjna wycieczka,piękne widoki, Pani Przewodnik zaangażowana ciekawie opowiada
- · 3 lata temu
Wycieczka super, widoki w Rondzie piękne, a przejście szlakiem Caminito - ekscytujące !
- · 2 miesiące temu
Super przewodnik, bardzo dużo informacji w trakcie podróżny jak i podczas zwiedzania!
- · w zeszłym miesiącu
Fantastyczna przewodniczka Klaudia polecam świetnie opowiada bardzo komunikatywna
- · 3 lata temu
Wycieczka pełna wrażeń i emocji - zwłaszcza podczas wędrówki po Caminito del Rey
- · 3 lata temu
Polecam, Bardzo ekscytujące wycieczki pełne adrenaliny i bardzo piękne miejsca.
- · w zeszłym miesiącu
Bardzo.mila obsluga wycieczki. Pani klaudia spisała się na piątkę . Dziekujemy
- · 2 lata temu
Wspaniała wycieczka na Giblartar. Gorąco polecam wycieczki z Panią Agnieszką.
- · w zeszłym roku
Profesjonalnie i z poczuciem humoru, polecam wszystkim niezdecydowanym 😉
- · w zeszłym miesiącu
Fajnie zorganizowana wycieczka na Gibraltar, przewodniczka ok, polecam
- · w zeszłym roku
Tak profesjonalnie zorganizowanej wycieczki nie widziałem od dawna.
- · 2 lata temu
Una experiencia muy guay que volvería a repetir,100% recomendado
- · w zeszłym miesiącu
Super wycieczka,Pani Klaudia bardzo miła i kompetentna.Polecam.
- · w zeszłym miesiącu
Wycieczka była super na Giblartar z przewodnikiem p. Klaudią
- · w zeszłym miesiącu
Jestem zadowolona Przewodniczka Klaudia super Polecam
- · 2 lata temu
Una muy buena experiencia inigualable, lo recomiendo
- · 4 tygodnie temu
Klaudia bardzo sympatyczna i pomocna:). Polecamy🌞🙂
- · 2 miesiące temu
Super miła Pani, wszystko zorganizowane „ perfecto „
- · w zeszłym miesiącu
Było super, bardzo fajny przewodnik Klaudia.Polecam
- · 2 lata temu
Muy buena experiencia, ojala volver Muchas gracias
- · w zeszłym miesiącu
Pani Klaudia była bardzo profesjonalna i pomocna.
- · w zeszłym miesiącu
Super wycieczka i wspaniala przewodniczka Klaudia
- · 2 lata temu
Una experiencia super chulo, super recomendable
- · w zeszłym miesiącu
Super przewodnik, polecam wycieczki z Klaudia ;)
- · w zeszłym miesiącu
Klaudia swietna przewodniczka. Polecamy bardzo.
- · w zeszłym miesiącu
Wspaniała pani przewodnik polecam serdecznie ❤️
- · 4 lata temu
Pełny profesjonalizm, nawet powyżej oczekiwań
- · 3 lata temu
Agencia sería, fiable, recomendado al 100%
- · w zeszłym miesiącu
Fajna wycieczka.Pilotka kompetentna,miła .
- · 2 lata temu
Una gran experiencia, volvería a repetir!
- · 2 miesiące temu
Klaudia jest super przewodnikiem polecam
- · w zeszłym miesiącu
Przemiła i bardzo pomocna Pani Carla 🩷
- · w zeszłym miesiącu
Wycieczka do Ronda, Karolina WSPANIALA
- · 2 miesiące temu
cudowne wycieczki ...polecam bardzo.
- · 2 miesiące temu
Dwie wycieczki z Klaudią super !!!
- · w zeszłym miesiącu
Pani Agnieszka super przewodnik🙂
- · w zeszłym miesiącu
Super wycieczka Polecam Claudię
- · w zeszłym miesiącu
Polecam wycieczki z Klaudia 👍
- · w zeszłym miesiącu
Przewodnik super Pani Klaudia
- · w zeszłym miesiącu
Fajna ta Klaudia.Polecam.
- · 2 lata temu
Bardzo fajna wycieczka
- · 2 miesiące temu
Super przewodnik...!!!
- · 2 lata temu
Muy buena experiencia
- · w zeszłym miesiącu
Serdecznie polecam 😊
- · 2 miesiące temu
Serdecznie polecam.
- · w zeszłym miesiącu
Polecam, super 👍
- · 2 miesiące temu
Super wycieczka
- · 2 miesiące temu
Super wyprawa
- · 3 tygodnie temu
Klaudia TOP!
- · 4 miesiące temu
Jest git
- · 2 miesiące temu
Idealnie
- · w zeszłym miesiącu
Polecam
- · 2 miesiące temu
Klaudia
- · 3 tygodnie temu
Super.
- · 3 tygodnie temu
Super
- · w zeszłym miesiącu
Super
- · w zeszłym miesiącu
Super
- · w zeszłym miesiącu
Super
- · w zeszłym miesiącu
Ok
Zaplanuj swoją przygodę w słonecznej Andaluzji
Wycieczka, transfer, czy program dla grupy lub biura podróży — napisz albo zadzwoń. Odpowiadamy zwykle tego samego dnia.